Boróka Ház Villa

Főbb kényelmi szolgáltatások

  • 1 hálószoba
  • 1 fürdőszoba

Elhelyezkedés

    A Medvehagyma Háztól körülbelül 25 percnyi sétára fekvő 1 hálószobás Boróka Ház Villa Orfű vendégeit pihenésre invitálja a teraszon.

    Orfű központja 10 perces sétával elérhető az 1 fürdőszobás villától, és az olyan kulturális helyszínek, mint az Orfűi Malommúzeum nagyjából 2 km-re vannak. Az Abaligeti-barlang 30 percnyi sétára helyezkedik el.

    Az Orfű városi nyaraló magába foglal egy teljesen felszerelt konyhát, valamint konyhai edényeket tartalmaz.

    Fontos információ

    Bejelentkezés: 14:00-18:00 között
    Kijelentkezés: 08:00-11:00 között

    Boróka Ház Villa Orfű szobalehetőségek

    Bejelentkezés ideje
    Kijelentkezés ideje
    Vendégek
    2 vendég

    Felnőtt:

    2

    Gyerekek:

    0
    Boróka Ház Villa Orfű Felszereltség fotó Boróka Ház Villa Orfű Mosdók fotó Boróka Ház Villa Orfű Szoba fotó Boróka Ház Villa Orfű Felszereltség fotó Boróka Ház Villa Orfű Szoba fotó Boróka Ház Villa Orfű Létesítmények fotó Boróka Ház Villa Orfű Kültér fotó Boróka Ház Villa Orfű Mosdók fotó Boróka Ház Villa Orfű Konyha fotó Boróka Ház Villa Orfű Kültér fotó
    1 hálószobás ház

    Méret: 8 m²

    Ágytípus: 2 egyszemélyes ágy

    Részletek +

    Boróka Ház Villa Orfű elhelyezkedése

    Látnivalók
    Nagyszerű éttermek
    Közlekedés

    Boróka Ház Villa Orfű vendégértékelései

    Itt ellenőrzött értékeléseket találhat, amelyeket felhasználóink jelentettek meg ezen a weboldalon

    Még nincsenek hozzászólások :(

    Ha ebben a hotelben szállt meg, kérjük ossza meg velünk tapasztalatait

    Írja meg saját értékelését!

    Írja meg saját értékelését!

    Mikor utazott?

    Értékelése

    Nagyon rossz
    Kitűnő

    Az Ön adatai

    Hol lakik?
    Köszönöm! Köszönjük, hogy időt szánt tapasztalatainak megosztására. Az Ön véleménye hamarosan nyilvánosság elé kerül.

    Az értékelés nem lett elküldve.

    Próbálja meg újra.

    Népszerű hotelek itt: Magyarország

    Gyakran Ismételt Kérdések

    • Az ingatlan konyhát magába foglal?
      Igen, az ingatlan biztosít teljesen felszerelt konyhát konyhai edényekkel.
    • A Boróka Ház Villa fogad kiskedvenceket?
      A Boróka Ház Villa vendégeinek lehetőségük van háziállatokkal megszállni.
    Köszönjük, hogy feliratkozott
    Pénznem
    • USD Amerikai dollár
    • EUR Euro
    • GBP Font sterling
    • AUD Ausztrál dollár
    • CAD Kanadai dollár
    • BRL Brazil real
    • CNY Kínai jüan
    • CZK Cseh korona
    • DKK Dán korona
    • HKD Hongkongi dollár
    • ILS Izraeli új sékel
    • JPY Japán jen
    • MYR Maláj ringgit
    • NZD Új-zélandi dollár
    • NOK Norvég korona
    • PLN Lengyel złoty
    • RON Román lej
    • RUB Orosz rubel
    • SAR Szaúdi riál
    • SGD Szingapúri dollár
    • ZAR Dél-afrikai rand
    • KRW Dél-koreai von
    • SEK Svéd korona
    • CHF Svájci frank
    • TRY Török líra
    • UAH Ukrán hrivnya
    • ARS Argentin peso
    • THB Thai bát
    Válasszon nyelvet
    Nézze meg a legjobb elérhető árakat
    Az árak megtekintéséhez adja meg adatait
    Bejelentkezés ideje
    Kijelentkezés ideje
    Vendégek
    2 vendég

    Felnőtt:

    2

    Gyerekek:

    0
    Boróka Ház Villa Orfű